Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Зміни до форми декларації акцизного податку набрали чинності 6 червня 2017 року


           Кременецька ОДПІ звертає увагу, що 06.06.2017р. набрали чинності накази Мінфіну України від 24.04.2017р. №451 «Про затвердження змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку.

            Наказом №451 було затверджено Зміни до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання Декларації, затвердженої наказом Мінфіну від 23.01.2015р.№14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку»

            Зокрема, уточнено відображення після 01.01.2017р. операцій з роздрібної торгівлі підакцизних товарів в розділі «Д»»Податкове зобов»язання з реалізації суб»єктами роздрібної торгівлі підакцизних товарів» до Декларації, показники яких приведено у відповідність до положень підпункту 2 пункту 1, підпункту 2 пункту 8 розділу 1 Закону України  від 20.12.2016 року №1791»Про внесення змін до ПКУ та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році».

            Наказом №452 затверджено зміни до форми декларації акцизного податку/розрахунку коригування акцизних накладних, Порядку заповнення акцизних накладних/розрахунків коригування акцизних накладних, та внесено зміни до форми заявки на поповнення (коригування)залишку пального, затвердженого наказом Мінфіну від 25.02.2016р. №218, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.03.2016 за №405/28535.

            Зокрема, примітку 1 форми акцизної накладної та форми розрахунку коригування акцизної накладної доповнено новим типом причини

«6-виробництво пального в споживчій тарі ємністю до двох літрів (включно), яка зазначається у разі ненадання отримувачу пального акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної.

            У верхній лівій частині заявки на поповнення (коригування)залишку пального, що відвантажується на умовах, встановлених статтею 229 розділу VI ПКУ, із змінами і доповненнями, замість відмітки «Х» проставляється тип причини «1».

            Для уповноважених юридичних осіб, які ведуть облік діяльності за договорами про спільну діяльність без утворення юридичної особи та є відповідальними за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договорів, в акцизних накладних, розрахунках коригування акцизних накладних вказуються основні реквізити особи (платника податку)що реалізує пальне, та особи-отримувача пального, зокрема назва договору, найменування уповноваженої особи та податковий номер, наданий такій особі при взяті на облік договору згідно з пунктом 63.6 ст.63 та пункту 64.6 ст.64 глави 5 розділу другого Кодексу.

            З оновленими текстами наказів №№14,218 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи»загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

            Довідково:Накази №№451,452 опубліковані в бюлетені «Офіційний вісник України» від 06.06.2017р. №44.

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг