Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині в рахунок погашення податкового боргу до бюджету спрямовано 34,8 млн.грн.


Зменшення суми податкового боргу і відповідно наповнення бюджетів усіх рівнів залишається одним із пріоритетів роботи фіскальної служби у 2017 році. Тому зусилля працівників ДФС області спрямовані на активізацію роботи щодо зменшення заборгованості представників бізнесу Тернопілля перед  бюджетом та на вжиття заходів щодо упередження виникнення такої заборгованості.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Тернопільській області  Ігор Комендат, за 5 місяців поточного року податковий борг до зведеного бюджету в абсолютному значенні зменшено на 53,7 млн.грн. і станом на початок червня становить 279,4 млн.грн. До місцевого бюджету сума боргу складає 67,2 млн.грн., який порівняно з початком року зменшився на 89,7 млн.грн.

За результатами роботи у травні забезпечено зменшення податкового боргу до зведеного бюджету на суму 0,4 млн.гривень. За п»ять місяців цього року в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету спрямовано 34,8 млн.грн., в т.ч. до державного 21,6 млн.гривень. Зокрема у травні сплачено до зведеного бюджету 6,7 млн.грн. з них до державного бюджету – 3,9 млн.гривень.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг