Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Здаєте майно в оренду? Не забудьте сплатити податок


            Кременецька ОДПІ нагадує, що дохід від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм визначається у порядку, встановленому п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України, та включається до загального місячного (річного)оподаткованого доходу громадянина.

            Якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб»єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування)податку до бюджету, є платник податку-орендодавець. При цьому:

а)такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету протягом 40 календарних днів, після останнього дня такого звітного (податкового)кварталу, сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов»язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації;

б)у разі вчинення нотаріальної дії щодо посвідчення договору оренди об»єктів нерухомості нотаріус зобов»язаний надіслати інформацію про такий договір контролюючому органу за податковою адресою платника податку-орендодавця у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.




Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг