Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Кременеччині надходження податку на доходи фізичних осіб перевищили 40,4 млн.грн.


            Кременецька ОДПІ повідомляє, що за п”ять місяців 2017 року до зведеного бюджету надійшло 40,4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 17,4 млн.грн. або 75,8% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

            За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука:»Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 64%. Так, за 5 місяців поточного року місцеві бюджети отримали 30,1 млн.грн. цього податку, що на 13,1 млн.грн. перевищує минулорічні надходження. До державного бюджету надходження склали 10,3 млн.грн., що на 4,3 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року.»

Висока відповідальність роботодавців Кременеччини за дотримання державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників позитивно впливає на зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб та суттєво покращує фінансовий стан територіальних громад.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг