Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині 1855 найманих працівників змінили статус нелегалів та офіційно працевлаштованих


            Працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області з початку року з метою забезпечення контролю за суб»єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення під час проведення камеральних перевірок і індивідуальних співбесід з 839 суб»єктами господарської діяльності виявили 1859 не облікованих найманих працівників, яким виплатили майже 6,7 млн.грн. доходів. В результаті проведених заходів бюджет отримав 1 млн.186,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1 млн.472,8 тис.грн. ЄСВ. Відтак, роботодавці з 1855 громадянами оформили трудові договори.

            Також з початку року працівники територіальних органів ДФС області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 21 підприємства, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи по 20-х підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі майже 1,6 млн.грн., з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 274,9 тис.грн., з ЄСВ – в сумі 186,4 тис.грн. Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 63 підприємств, за наслідками якої 61 підприємство погасило заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн.47,8 тис.грн., з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 1 млн.253,6 тис.грн. та 1 млн.978,8 тис.грн. ЄСВ.

            Крім цього працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами місцевої влади здійснили контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. У січні-травні цього року на засіданнях комісій заслухано керівників 161 підприємства, де заробітна плата сплачувалася у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 148 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок до бюджету надійшло 376,3 тис.грн. ПДФО та 514,3 тис.грн. ЄСВ. Крім того проведена роз"яс»ювальна робота з аналогічних питань по 368 підприємствах та організаціях області. За наслідками проведеної роботи 369 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати, відтак до бюджету надійшло 1 млн.331 тис.грн. ПДФО та 1 млн.634,7 тис.грн. ЄСВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг