Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Порядок визначення об»єкту та бази оподаткування транспортним податком


            Кременецька ОДПІ звертає увагу, що кожен власник легкового автомобіля, з року випуску якого минуло не більше п»яти років (включно)та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного)року, щорічно повинен платити транспортний податок у розмірі 25000 гривень за кожен автомобіль.

            Така середньоринкова вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об»єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля.

            У разі продажу транспортного засобу протягом року, податок розраховується попередньому власнику з 1 січня поточного року до початку місяця, коли він втратив право власності, а новому власнику-починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

            Податкове повідомлення-рішення про сплату податку надсилаються громадянам контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня 2017 року. Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів від дня вручення їм контролюючим органом податкового повідомлення-рішення за місцем реєстрації транспортних засобів.

            Фізичні особи-платники транспортного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо об»єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку, розміру ставки податку та нарахованої суми.

            У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів(зокрема документів, що підтверджують право власності на об»єкт оподаткування, перехід права власності на об»єкт оподаткування), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає)йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим(відкликаним).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг