Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники Тернопільщини скаржитися стали менше


У січні-травні цього року від платників податків Тернопільщини до ГУ ДФС області на розгляд надійшло 17 первинних скарг, в яких оскаржено 30 рішень(податкових повідомлень-рішень, вимог), в т.ч. 3 скарги юридичних осіб на 16 податкових повідомлень-рішень з ПДВ, 2 скарги юридичних осіб на 2 рішення щодо акцизного податку, 3 скарги юридичних осіб на 3 податкових повідомлень-рішень щодо інших податків та 8 скарг на 8 рішень щодо інших платежів та обставин.

            Порівняно з 5 місяцями минулого року кількість скарг, що надійшло на розгляд, зменшилася на 27, одночасно на 20 зменшилася кількість оскаржених рішень.

            Загалом з початку року ГУ ДФС у Тернопільській області розглянуто 74 скарги платни ків податків на 91 рішення, що на 31 скаргу більше порівняно з відповідним періодом минулого року. За результатами первинного розгляду залишено без змін 89 рішень на загальну суму понад 58 млн.грн., скасовано повністю 2 рішення на 8,86 тис.гривень.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг