Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Чергова ротація у зону АТО:співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області вирушили захищати східний кордон


            Нещодавно у зону проведення антитерористичної операції вирушила чергова ротація співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області, які замінили там своїх колег, що несли службу впродовж чотирьох місяців цього року.

            Загалом з початку війни на сході країни 29 співробітників підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області пройшли службу у зоні проведення АТО. Вони виконували свої обов»язки у складі мобільних груп, патрулюючи лінію розмежування, несли службу на контрольних пунктах в»їзду(виїзду), переслідуючи незаконному переміщенню через «умовний кордон» на сході країни товарів та грошових коштів, які використовувались для фінансування терористичної діяльності.

            Співробітники податкової міліції області неодноразово брали участь у резонансних затриманнях крупних партій товарів та грошових коштів при спробі перевезення через лінію розмежування.

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг