Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

До уваги громадян – власників земельних ділянок!


            Кременецька ОДПІ нагадує громадянам-власникам земельних ділянок, що відповіднодо норм ПКУ нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться фіскальними органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення рішення, у якому зазначені суми податку та реквізити для сплати.

            Сплачується земельний податок протягом 60 днів з дня вручення документу. У 2017 році граничний строк сплати зобов»язання, вказаного у квитанції – 29 серпня.

            Податковим кодексом також визначено, що від сплати земельного податку звільняються: інваліди I та II групи; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

            Громадян, на яких не поширюється право на пільгу та мають у власності чи користуванні земельну  ділянку і не отримали до 1 липня 2017 року платіжне повідомлення на сплату податку за землю запрошуємо відвідати Державну податкову інспекцію за адресою:м.Кременець, вул.У.Самчука,6, центр обслуговування платників.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг