Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Реєстрація ризикових податкових накладних з 1 липня буде неможливою


            З 1 липня повноцінно запрацює електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ, яка автоматично буде зупиняти реєстрацію ризикових податкових накладних, -інформує єдиний веб-портал ДФС України.

            Як відомо, з 1 квітня поточного року система автоматизованого моніторингу відповідності податкової накладної/розрахунку коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН працює в тестовому режимі, з 1 липня цього року вже буде працювати в звичайному режимі. Програмний комплекс, що зупинятиме реєстрацію ризикових податкових накладних вже працює. Отож низка підприємств вже сьогодні отримають квитанцію з інформацією про те, що їх операції, їх податкові накладні віднесені до ризикових і з 1 липня може відбутися зупинка цих податкових накладних.

            Якщо податкова накладна не є ризиковою, то вона реєструється, якщо ризикова – зупиняється. Платник податків має можливість звернутися до ДФС –надати відповідні документи. Комісія розглядає цю заяву та протягом п»яти днів приймає рішення чи дійсно ця операція не містить ознак ризику і тоді накладна реєструється, чи це ризикова накладна і вона зупиняється.

            В ДФС України прогнозують, що відсоток податкових накладних, які будуть зупинятися, не перевищить 0,1% від загальної кількості перевірених.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг