Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Протидія корупції в ДФС: з початку року проведено 57 службових перевірок


            З початку року відділ  внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області вживає заходи щодо упередження, виявлення та припинення проявів корупції, а також профілактики можливих протиправних дій працівниками в податковій і митній сферах.

            Підрозділом здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов»язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій, та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов»язків.

            Так, у січні-травні цього року стосовно працівників фіскальної служби області проведено 57 службових перевірок. За результатами перевірок керівникам структурних підрозділів ГУ ДФС в області направлено 12 подань з метою проведення тематичних перевірок.

            За результатами розгляду подань відкрито 4 дисциплінарних проваджень (по 2 у податковій і митній сферах), у 16 випадках вжито заходи дисциплінарного впливу, в т.ч. винесено догану, 14  зауважень, одного працівника звільнено.

            Варто нагадати, що громадяни та суб»єкти господарювання мають можливість цілодобово повідомляти про факти вимагання неправомірної вигоди або інші корупційні та неправомірні дії з боку працівників ДФС при митному оформленні або в процесі податкового контролю на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» за телефоном 044-284-00-07.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг