Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Про запровадження обов»язкового продажу надходжень в іноземній валюті


            Кременецька ОДПІ повідомляє, що відповідно до п.11 постанови Правління Національного банку України від 13.12.2016р. №410 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» з 16 червня 2017 року втратив чинність пункт 2 Постанови №410, яким було встановлено перелік надходжень в іноземній валюті з-за кордону, які підлягали обов»язковому продажу на міжбанківському валютному ринку.

            При цьому вимоги, встановлені п.2 Постанови №410 продовжено окремою постановою Правління Національного банку України від 30.05.2017р. №45 «Про запровадження обов»язкового продажу надходжень в іноземній валюті та встановлення розміру обов»язкового продажу таких надходжень», яка набрала чинності 16.06.2017р.

            Постановою №45 встановлено, що надходження в іноземній валюті підлягають обов»язковому продажу на міжбанківському валютному ринку України, у т.ч.безпосередньо Національного банку України, у розмірі 50%.

Довідково:з текстом Постанови №45 та оновленим текстом Постанови №410, можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг