Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Продаж мобільних телефонів, що були у користуванні, чи потрібний РРО


            Згідно з п.296.10 ст.296 ПКУ реєстратор розрахункових операцій (далі РРО)не застосовується фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку I. II і  III групи незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн.гривень.

            Водночас норми цього податку не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню)або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО затверджено постановою КМУ від 16.03.17р. №231. Згідно з переліком №231до таких товарів належать зокрема, смартфони та мобільні телефони, що мають згідно з УКТ ЗЕД код 8517 12 00 00.

            При цьому випадків щодо можливості незастосування РРО для техніки, яка була раніше у використанні, нормативно-правовими актами не передбачено.

            Отже, при роздрібній торгівлі мобільними телефонами, які були у використанні, фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку необхідно проводити розрахункові операції із застосуванням переведеного у фіскальний режим РРО.  
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг