Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Особливості сплати ПДВ, якщо замовник держава


Платники ПДВ, що здійснюють постачання товарів чи послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів, відповідно до пункту 187.7 ст.187 ПКУ визначають дату виникнення податкових зобов»язань по податку на додану вартість по даті зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку.

Оскільки особливий порядок визначено лише для нарахування податкових зобов»язань по ПДВ, у разі постачання товарів чи послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів, дата виникнення права на податковий кредит визначається у загальновстановленому порядку за правилом першої події відповідно до пункту 198.2 ст.198 Кодексу. Відповідно, внаслідок встановлення законодавством різних методик формування податкових зобов»язань та податкового кредиту по ПДВ у разі, коли оплата за товари чи послуги проводиться з рахунків Державного казначейства, в окремих податкових періодах може відбутися перевищення суми податкового кредиту над сумою податкових зобов»язань по податку на додану вартість.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг