Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Алкогольний звіт:одиниця виміру при заповненні


            Кременецька ОДПІ нагадує, що форма Звіту №1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» та Порядок заповнення форми звіту №1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі», затверджені наказом Мінфіну від 11.02.2016 №49, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.03.2016р. за №340/28470.

            Пунктом 1 розділу 1 Порядку встановлено, що Звіт №1-ОА подають суб»єкти господарювання, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форм власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.

            Відповідно до п.4 розділу 1 Порядку одиницею виміру, яка застосовується при складанні Звіту №1-ОА є декалітри.

Звіт № 1-ОА складається з трьох розділів. У графах 3-13 розділу 1 «Обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв» та у графі 5 розділів 2 «Перелік контрагентів, у яких здійснювалося придбання алкогольних напоїв» та 3 «Перелік контрагентів, яким здійснювалася реалізація алкогольних напоїв» Звіт № 1 – ОА має формат даних до трьох знаків включно після коми.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг