Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Таблицю даних за встановленою формою-розгляне комісія ДФС


            Починаючи з 01.07.2017р. реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН може бути зупинена відповідно до п.201.16 ст.201 ПКУ при відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

            Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН затверджені наказом Мінфіну від 13.06.17р. №567.

            Оцінка ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН здійснюється ДФС шляхом проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування цим Критеріям.

            Моніторинг здійснений ДФС на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за формою згідно з додатком до цих Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо за кожним видом економічної діяльності, якщо така інформація врахована комісією ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.

            За інформацією, розміщеною на офіційному веб-порталі ДФС платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою jF 1312301 (далі Таблиця ).

            Таблиця надсилається виключно в електронному вигляді засобами електронного зв»язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку визначеному законодавством електронного цифрового підпису відповідальної особи.

            Електронні формати Таблиці розміщені на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податку про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

            Таблиця може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою:cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Таблиці в електронному вигляді платник податку самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

            Підтвердженням про отримання Таблиці є перша квитанція про доставку. Після обробки та розгляду Комісією ДФС Таблиці платнику протягом п»яти робочих днів направляється друга квитанція, в якій зазначається інформація про результат розгляду(врахування/неврахування інформації).

            При заповненні Таблиці необхідно заповнити вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010). При подані Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов»язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції /послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаваються (отримуються)для їх виготовлення.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг