Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На сьогоднішній день ключовою метою нашої співпраці має стати зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.


            Про актуальні питання діяльності Кременецької ОДПІ, координацію спільних заходів, спрямованих  на виявлення та залучення наявних резервів додаткових надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, вирішення проблем легалізації землі та заробітної плати обговорили нещодавно у Кременці під час кущової наради начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни та керівників райдержадміністрацій, районних рад, об»єднаних територіальних громад Кременецького, Збаразького, Підволочиського, Лановецького та Шумського районів.

            За словами керівника фіскального відомства області Ігоря Комендата у ц.р.в цілому по Кременецькій ОДПІ спостерігаються високі темпи росту дохідної частини місцевих бюджетів (150%)при середньо обласному 140,4%. Якщо говорити про загальну суму доходів місцевих бюджетів вищевказаних районів, контроль за справлянням яких покладено на ДФС, то впродовж 1 кварталу вона склала понад 200 млн.грн., що на 66,8 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року.

2Незважаючи на той факт, що у районах забезпечено виконання показників запланованих доходів, податкова база освоєна далеко не в повному обсязі.

Базовими доходами для місцевих бюджетів на сьогодні є ПДФО, єдиний податок, майнові податки та акцизний податок з роздрібного продажу. Тому основну увагу слід акцентувати на освоєння резервів цих платежів» - додав Ігор Юлійович.

            Під час наради учасники обговорили проблемні питання щодо легалізації ринку підакцизних товарів, заробітної плати та плати за землю. Найбільш актуальним було й питання щодо встановлення оптимальних ставок податку, затверджених місцевими радами.

            Окрім цього, присутні визначили шляхи покращення умов для розвитку підприємництва в районах, підвищення ефективності використання земель сільськогосподарських товаровиробників, і збільшення від них податкових платежів, а також внесли пропозиції щодо пошуку резервів для розширення бази оподаткування та протидії тіньовій зайнятості населення у районах.

«Ефективність бюджетного процесу залежить від ролі та відповідальності усіх учасників- починаючи з планування, встановлення і затвердження ставок,поточного адміністрування і закінчуючи контролем за повнотою та своєчасністю сплати належних сум податків і зборів. Тому кожному із них треба проявити принципову позицію при виконанні своїх функцій та повноважень»,- підсумував очільник Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

  
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг