Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Випадки для коригування форм №1-ОПП та №5-ОПП


         Відповідно до ст.9 Закону України від 15.05.2003р. №755-IV»Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань (далі Закон №755) в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань містять дані, зокрема й про види діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, внесені на підставі відповідних заяв про державну реєстрацію документів, що подаються для проведення інших реєстраційних дій.

         Інформаційна взаємодія між ЄДР та інформаційними системами державних органів у випадках, визначених ст.13 Закону №755, здійснюється інформаційно-телекомунікаційними засобами в електронній формі.

         Технічний адміністратор ЄДР в день проведення реєстраційної дії забезпечує передачу до інформаційних систем центрального органу виконавчої влади, що реалізує єдину державну податкову політику та державну політику з адміністрування ЄСВ, - відомостей про проведення такої реєстраційної дії.

         Реєстраційні заяви за ф№1-ОПП та за формою №5-ОПП затверджуються наказом Мінфіну від 09.12.2011р. №1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів»(у редакції наказу Мінфіну від 22.04.2014 №462).

         Платники податків, відомості про яких не включаються до ЄДР, подають до контролюючого органу заяви за ф№1-ОПП (додаток 5 до Порядку)або за ф№5-ОПП (додаток 8 до Порядку), що містить інформацію про види діяльності в полях 6а та 4а»другорядні види діяльності» відповідно.

         Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо кількості видів діяльності, які має право використовувати у своїй діяльності суб»єкт господарювання.

         Тобто, суб»єкт господарювання , відомості про якого не включаються до ЄДР, який планує здійснювати більше 5-ти другорядних видів діяльності, при заповненні полів 6а ф№1-ОПП та полів 4а ф№5-ОПП «другорядні види діяльності»може у зручний для себе спосіб збільшувати кількість рядків.

         Щодо платників податків, відомості про яких включаються до ЄДР, то інформацію про види діяльності контролюючий орган отримує  від державного реєстратора.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг