Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Підприємці «спрощенці» II та III групи повинні застосовувати РРО у разі перевищення обсягу доходу більше 1 млн.грн.


            Державна фіскальна служба на постійній основі здійснює контроль за дотриманням платниками єдиного податку  II  та III групи (фізичні особи-підприємці)вимог чинного законодавства щодо застосування РРО у разі перевищення обсягу доходу більше 1 млн.гривень за календарний рік.

            Таким чином, з 1 січня 2017 року такі платники єдиного податку зобов»язані при здійсненні своєї господарської діяльності розпочати застосування РРО або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків, а контроль за виконанням такими платниками норм чинного законодавства покладено на регіональні підрозділи органів ДФС.

            Разом з тим, ДФС звертає увагу платників єдиного податку II та III групи (фізичні особи-підприємці)на необхідності самостійного здійснення контролю за обсягом доходу та безумовного дотримання вимог чинного законодавства з питань застосування РРО у разі перевищення обсягу доходу за календарний рік більше 1 млн.грн.

            При цьому наголошуємо, що при продажу технічно складних товарів, що підлягають гарантійному ремонту, застосування РРО є обов»язковим для усіх категорій платників податків, незалежно від виду обраної системи оподаткування.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг