Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

За шість місяців Кременеччина забезпечила сплату більше 85 млн. грн. податків і зборів


За січень-червень 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 85,4 млн грн податків та зборів, що на 28,5 млн грн (або 50,1%) більше аналогічного періоду минулого року і на 17,2  млн.грн. більше очікуваного показника.

“За підсумками першого півріччя 2017 року Кременецькі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету 26,6 млн грн. або на 4,7 млн.грн. більше від очікуваного показника. Забезпечено виконання індикативного показника на 121,4%. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 58,2 млн грн. податкових платежів, що перевищує надходження 2016 року на 18,2 млн.грн.  Додатково надійшло до місцевого бюджету 12,2 млн.грн. Враховуючи цей перший позитив у податкових надходженнях маємо підстави для оптимістичного прогнозу щодо сталої динаміки на майбутнє”,- зазначив начальник Кременецької ОДПІ Ярослав Міщук.

Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб – 52,0 млн.грн. із них  до державного бюджету надійшло 13,2 млн.грн. та до місцевого бюджету – 38,8 млн.грн.

Надходження від єдиного податку у січні-червні збільшилися на 1,5 млн.грн. або 32,3% у порівнянні з відповідним періодом минулого року та склали 8,4 млн.грн.

За перше півріччя поточного року забезпечено надходжень до місцевого бюджету плати за землю 5,6 млн.грн. або на 1,5 млн.грн. більше від очікуваного показника та акцизного податку 3,3 млн.грн. або на 194,3 тис.грн. більше від очікуваного показника.

За словами керівника інспекції, такі надходження досягнуто за рахунок сумлінного виконання громадянами конституційного обов»язку – добровільної сплати податків; вдосконалення системи адміністрування податків і зборів; впровадження електронних сервісів.

 

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг