Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Майже 1,5 млрд.грн. ЄСВ надійшло від платників Тернопільщини


З початку року платники Тернопільщини спрямували до бюджету 1 млрд.428,8 млн.грн. ЄСВ. Це на 296,7 млн.грн. більше за очікуваний показник. Виконання бюджетного призначення становить 126,2%. Порівняно з січнем-липнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 488,1 млн.грн. або на 51,9%. Як зазначив начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, така позитивна динаміка свідчить про те, що серед пріоритетів роботи фіскальної служби залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податків на доходи фізичних осіб та ЄСВ.

Зокрема за підсумками липня поточного року на соціальні гарантії направлено 198,2 млн.грн. ЄСВ, що порівняно з минулорічним липнем надходження зросли на 63 млн.грн. або на 46,6%.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг