Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Рік автомобіля досягає п»яти років: період для не нарахування податку


.             Згідно з п.п.267.1.1 п.267.1 ст.267 розд.ХII ПКУ платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в т.ч. нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п.267.2.1 п.267.2 ст.267 ПКУ є об»єктом оподаткування

            Об»єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п»яти років (включно)та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на 1 січня податкового (звітного)року.

            Платники податків-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому  органу за місцем реєстрації об»єкта оподаткування декларацію з транспортного податку за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

            При спливі 5 річного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг(досягне) п»яти років.

            Враховуючи викладене, юридична особа, фізична особа-підприємець, яка має зареєстрований в Україні згідно з чинним законодавством власний легковий автомобіль, обчислює суму транспортного податку за період, який починається з 1 січня звітного року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) 5 років.  
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг