Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

До уваги громадян-власників земельних ділянок!


            Кременецька ОДПІ повідомляє, що статтею 286 Податкового кодексу України визначено: громадянам-власникам земельних ділянок нарахування сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкові повідомлення-рішення про внесення податку.

            Фізичними особами громадянами податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

            Якщо платник не отримав податкове повідомлення-рішення по платі за землю, виникнення необхідності уточнення сум земельного податку, а також при зміні власника земельної ділянки, набуття права на пільги та інше, слід звернутися до органів фіскальної служби області за місцем знаходження земельної ділянки та пред»явити відповідні документи(план-схему земельної ділянки, підтвердження права власності, ксерокопії документів про право на пільги).

            У сільській та селищній місцевості земельний податок можна сплачувати через каси сільських (селищних)рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

            Зауважимо, що останній день сплати земельного податку з фізичних осіб – 29 серпня.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг