Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Право підпису під час тимчасової відсутності директора, головного бухгалтера:подаємо Повідомлення про нову особу


            Електронний сервіс «Управління електронних цифрових підписів», створений для керівників підприємств, установ та організацій, які надають своїм працівникам право підпису податкових документів, а також на тимчасове виконання обов»язків директора чи бухгалтера шляхом надання Повідомлення в електронному вигляді за кодом форми j(F)1391102. Також в Повідомленні може бути надана інформація щодо нового сертифіката керівника (до закінчення строку дії попереднього сертифікату або сертифікату бухгалтера).

            У Повідомленні необхідно заповнювати всі поля документу, а саме:

-         дату та номер;

-         найменування органу ДФС, до якого подається Повідомлення;

-         найменування або прізвище, ім.»я, по-батькові платника податків;

-         код за ЄДРПОУ, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорту.

В табличну частину Повідомлення необхідно внести дані про відповідальних осіб, яким надано право підпису податкових документів, а також у разі необхідності-дані про отриману печатку підприємства. До Повідомлення додаються нові сертифікати відповідальних осіб, зазначених у Повідомлені, та таке Повідомлення спочатку підписується електронними цифровими підписами відповідальних осіб, вказаних у табличній частині повідомлення.

Сформоване Повідомлення обов»язково підписується ЕЦП керівника сертифікат якого на момент отримання Повідомлення вже наявний у системі подання документів в електронному вигляді як діючий сертифікат керівника платника податків.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг