Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині 1970 найманих працівників запрацювали офіційно


            Працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області з початку року з метою забезпечення контролю за суб»єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення під час проведення камеральних перевірок і індивідуальних співбесід з суб»єктами господарської діяльності виявили не облікованих найманих працівників. В результаті проведених заходів роботодавці з 1970 громадянами оформили трудові договори, а бюджет отримав 1 млн.248,9 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб (далі ПДФО) та 1 млн.547,1 тис.грн. єдиного соціального внеску (далі ЄСВ).

            Також з початку року працівники територіальних органів ДФС області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 33 підприємств, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ. За наслідками проведеної роботи по 32 підприємствах ліквідовано заборгованість із заробітної плати в сумі понад 2,4 млн.грн.; з ПДФО – в сумі 565 тис.грн., з ЄСВ – в сумі 562,8 тис.грн. Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 89 підприємств, за наслідками якої 87 підприємств погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн.187.1 тис.грн., з податку на доходи фізичних осіб – 1 млн.527,7 тис.грн. та 2 млн. 424,5 тис.грн. ЄСВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг