Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Телефони для вирішення питань щодо відновлення реєстрації податкових накладних


            З початку дії системи блокування податкових накладних призупинено реєстрацію 1691 податкової накладної на суму 28,6 млн.грн. Відмовлено в реєстрації 41 податкову накладну в грошовому вимірі – це 600,6 тис.грн. ПДВ.

            В ГУ ДФС області створена робоча група, яка збирається щодня і оперативно розглядає документи, надані платниками, у яких заблоковано реєстрацію податкових накладних, і приймає рішення.

            Повідомляємо, що бізнес може звертатися до нас і ми допоможемо сформувати пакет документів, які необхідно надати для розблокування накладних.

            Отож з метою оперативного вирішення питань суб»єктами господарювання щодо відновлення реєстрації податкових накладних в ЄРПН в ГУ ДФС діє телефона лінія.

            Бізнес Збаразького, Кременецького, Лановецького, Підволочиського, Шумського районів може звертатись за консультацією по даному питанню за номером телефону (03546)2-16-48 Бендасюк Марина Василівна.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг