Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині підприємцям відшкодовано 249 млн.грн. ПДВ


За січень-липень 2017 року суб»єктами господарювання області заявлено бюджетне відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок в сумі 248 млн.грн. Торік ця сума за відповідний період становила 132 млн.грн.

            Станом на початок серпня ц.р. платниками податків області вже відшкодовано з державного бюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 249 млн.грн. ПДВ, тоді як минулого року ця сума становила 84 млн.грн.

            За результатами проведених перевірок з початку року упереджено 0,2 млн.грн. заявленого до відшкодування ПДВ. Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 40 млн.грн., з них 23 млн.перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами ПКУ і відповідними нормативними документами та 17 млн.грн. – в стадії судового та адміністративного розгляду. Станом на початок серпня минулого року невідшкодований залишок ПДВ на розрахунковий рахунок становив 79 млн.грн.

            Варто нагадати, що з 1 квітня 2017 року впроваджено електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг