Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Які дії платника у разі зупинення реєстрації податкової накладної?


У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податків протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

            Згідно з п.п.»в» п.п.201.16.1 п.201.16 ст.201 ПКУ у квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК зазначається, пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої ПН/РК в ЄРПН.

            Письмові пояснення та копії документів, зазначені у п.п.»в» п.п.201.16.1 п.201.16 ст.201 ПКУ, платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов»язання, відображаються у такій податковій накладній/розрахунку коригування. Такі документи передаються контролюючим органом за основним місцем обліку платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

            Письмові пояснення та копії документів подані платником розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

            Зазначена комісія приймає рішення про:

-         реєстрацію ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних;

-         відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН, яке надсилається платнику податку протягом 5 робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до п.п.201.16.2 п.201.16 ст.201 ПКУ.

Який порядок подання додатку до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в єдиному реєстрі податкових накладних?

            Оцінка ступеня  ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН здійснюється ДФС шляхом проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК цим Критеріям.

            Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017р №567.

            Моніторинг здійснюється ДФС на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за формою згідно з додатком до цих критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо за кожним видом економічної діяльності, якщо така інформація врахована комісією ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.

            Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право подати на розгляд комісії ДФС інформацію у вигляді таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301/

            Таблиця надсилається виключно в електронному вигляді засобами електронного зв»язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

            Електронні формати таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податку про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/ Реєстр електронних форм податкових документів.

            Таблиця може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» або обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

            При заповненні Таблиці необхідно зазначити вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності, код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг