Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК змінено


            Наказом Мінфіну України від 21.07.2017р. №654»Про внесення змін до наказу Мінфіну від 13.06.2017р. №567, який набрав чинності 12.08.2017 року, внесено зміни до підпункту 1 пункту 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної//розрахунку коригування (далі ПН/РК) в ЄРПН, затверджених наказом Мінфіну від 13.06.2017р. №567, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 16.06.2017р. за №753/30621, а саме моніторинг ПН/РК здійснюється ДФС за такими критеріями:

1«обсяг постачання товару/послуги, зазначений у ПН/РК, яка подана на реєстрацію у Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою)або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01.01.2017 року в отриманих ПН/РК, зареєстрованих в Реєстрі і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у ПН/РК, зареєстрованого з 01.01.2017р.в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75% загального такого залишку)товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в ПН, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платнику податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається(виготовляється»).

            Письмові пояснення та копії документів, зазначені у Вичерпному переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН, платник податку повинен подавати до ДФС в електронному вигляді засобами електронного зв»язку.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг