Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щоб правильно заповнити декларацію «спрощенця» третьої групи юридичних осіб


            Форма податкової декларації платників єдиного податку третьої групи юридичних осіб затверджена наказом Мінфіну України від 19.06.2015р. №578, якою передбачено поле 4»код виду економічної діяльності (КВЕД)».

            Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010, затверджена наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010р. №457.

            Абзацом 2 розділу 1 Наказу №457 визначено, що основним призначенням Класифікації видів економічної діяльності є визначати та кодувати основні та другорядні види економічної діяльності юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

            Другорядні види економічної діяльності – це будь-які інші (крім основного)види економічної діяльності суб»єкта з виробництва товарів або надання послуг.

            Основний вид економічної діяльності-це вид діяльності суб»єкта, на який припадає найбільший внесок у валову додану вартість (або інший визначений критерій).

            Крім того, згідно з п.п.5, п.298.3 ст.298 ПКУ у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються обрані суб»єктом господарювання види господарської діяльності згідно з КВЕД  ДК009:2010.

            Отже, у полі 4 податкової декларації «Код виду економічної діяльності (КВЕД)» відображається код основного виду економічної діяльності підприємства відповідно до реєстраційних документів.

           
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг