Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Договір оренди, акт прийому-передачі майна або інший документ на право власності чи користування господарською одиницею дає право на розміщення господарської одиниці.


            Документом, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО, може бути договір оренди, акт прийому-передачі майна або інший документ на право власності або користування господарською одиницею.

            Відповідно до глави 2 розділу II Порядку реєстрації та застосування РРО, що застосовується для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016р. №547, для реєстрації РРО суб»єкт господарювання подає до контролюючого органу, зокрема копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО.

            Згідно з абз.7 п.2 розд.1 Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21.01.2016р. №13, найменування господарської одиниці – найменування, яке зазначене в документі на право власності або користування господарською одиницею.

            При цьому абзацом третім п.2 розд.1 Положення визначено, що господарська одиниця – це стаціонарний або пересувний об»єкт у т.ч. транспортний засіб, де реалізуються товари чи надаються послуги та здійснюються розрахункові операції.

            Частиною першою ст..9 Закону України від 16.07.1999р. №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зі змінами і доповненнями передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи.

            Документом при здійсненні операцій з оперативної оренди є:договір, оформлений належним чином; акт прийому-передачі майна (наприклад, передача автотранспорту в оперативну оренду); акт прийому-передачі наданих послуг (оренда автотранспорту). При передачі автомобіля в оренду орендодавець повинен надати орендареві відповідну технічну документацію на такий транспортний засіб.

            Отже, документом, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО, може бути договір оренди, акт прийому-передачі майна або інший документ на право власності або користування господарською одиницею.   
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг