Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Третина надісланих ГУ ДФС Тернопільщини звернень – про ухилення від сплати податків


            Протягом семи місяців ц.р.до органів ДФС у Тернопільській області надійшло 87 письмових звернень. Серед листів – 83 заяви та 4 скарги, колективних звернень не надходило. Із загальної кількості отриманих письмових звернень найбільше (а це 44)надійшло ГУ ДФС в області, Тернопільській ОДПІ – 29 звернень, решта Кременецькій і Бучацькій ОДПІ (відповідно 9 та 5 звернень).

            Серед авторів письмових звернень є семеро пенсіонерів, підприємець, працівник бюджетної сфери, робітник, дві фізичних особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а по 75 громадянах соціальний стан авторів звернень не визначено.

            За тематикою 29 звернень (33,3%)стосувалося інформування про ухилення від сплати податків, адміністрування загальнодержавних податків – 17 звернень(19,5%), контрольно-перевірочної роботи – 19 звернень (21,8%)тощо.

            Із усіх отриманих письмових звернень розглянуто у встановлений законом термін 85 звернень, ще 2 звернення перебувають на виконанні, термін розгляду по яких не настав. За результатами розгляду 44 звернення вирішено позитивно, надано роз»яснення по 12 зверненнях, 6 перенаправлено за належністю, 18 звернень не підлягали розгляду, ще два звернення повернуто авторам, а по 3-х надано відмову.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг