Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Нова форма для звітування платниками податку на прибуток, що застосовують ставку нуль відсотків


            Кременецька ОДПІ повідомляє, що з 15.08.2017р. набрала чинності постанова КМУ від 09.08.2017р. №592, якою затверджено:

-         Порядок переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з такого податку;

-         Форма спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за ставкою % відповідно до п.44 підрозділу 4»Особливості справляння податку на прибуток підприємств» розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

Порядок регулює питання переходу суб»єктів господарювання- платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за ставкою 0% відповідно до п.44 підр.4 розділу ХХ ПКУ.

            Платники податку на прибуток підприємств, які відповідають критеріям, визначеними п.44 підр.4 розд.ХХ ПКУ, і мають право застосовувати ставку податку 0%, за результатами кожного звітного (податкового)періоду складають спрощену податкову декларацію із зазначеного податку за встановленою формою та подають її контролюючому органові у строк, встановлений ПКУ для річного звітного (податкового)періоду.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг