Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Коли призупинена реєстрація податкової накладної


            Кременецька ОДПІ нагадує, що починаючи з 1 липня 2017р. реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена відповідно до п.201.16 ст.201 ПКУ при відповідності такої ПН/РК сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

            Платник податків при отриманні квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право подати на розгляд комісії ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації інформацію в Таблиці даних платника податків за встановленою формою, яка є додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затвердженої наказом Мінфіну від 13.06.2017р. №567.

            При заповненні Таблиці необхідно заповнити вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Держкласифікатором продукції та послуг.

            При цьому у гр.2 Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов»язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно зДКПН, що таким платником придбавались з метою їх подальшого постачання або для виготовлення товарів/*послуг, що на постійній основі постачаються(виготовляються)таким платником.

            Заповнення графи2 Таблиці здійснюється незалежно від того, у якому звітному періоді придбавалися товари/послуги та чи було зазначено при їх придбані коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з ДКПП.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг