Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники адресували ДФС Тернопільщини 29 інформаційних запитів


            Впродовж семи місяців ц.р.до територіальних органів ДФС Тернопільської області надійшло 29 інформаційних запитів.

            Із загальної кількості отриманих інформаційних запитів до ГУ ДФС в області надійшло 16 запитів (55,2%), Тернопільської ОДПІ (9 запитів), Кременецької ОДПІ (3 запити) та Чортківської ОДПІ (1 запит).

            Поштою надійшло 14 запитів, а 15 – засобами електронного зв»язку. Серед запитувачів -15 громадян, 10 юридичних осіб, 2 об»єднання громад без статусу юридичної особи та 2 запити від представників засобів масової інформації.

            У своїх запитах на інформацію запитувачі насамперед цікавилися доходами та сплаченими сумами податків інших громадян, кількістю створених Центрів обслуговування платників і кількістю наданих ними адміністративних послуг, інформацією про проведені перевірки суб»єктів господарювання. За результатами розгляду фахівці органів ДФС області надали вичерпні відповіді на 17 запитів, ще по 10 відмовили у надані інформації, а ще два запити надіслали належним розпорядникам інформації.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг