Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Що змінилося в Порядку електронного адміністрування ПДВ


            Кременецька ОДПІ інформує, що КМУ постановою від 19.07.17р. №536 вніс зміни до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість.

            Змінами Порядок приведено у відповідність із нормами Податкового кодексу, які діють з початку року.

            Зокрема, виключено норми щодо відкриття додаткових електронних рахунків сільськогосподарським підприємствам-суб»єктам спец режиму. Врегульовано питання перенесення значення реєстраційної суми ПДВ у випадку реорганізації платника. Також у Порядку передбачена можливість сплати до бюджету податкових зобов»язань за уточнюючими розрахунками через електронні рахунки. Окрім того, прописана норма, яка передбачає повернення надміру сплачених податкових зобов»язань з податку, зарахованих до бюджету з електронного рахунка платника податку в порядку, визначеному пунктом 200прім.5 Кодексу. Відповідне повернення здійснюється шляхом перерахування таких коштів виключно на електронний рахунок платника податку, а у разі його відсутності на дату звернення платника податку із заявою про повернення надміру сплачених податкових зобов»язань з податку чи на дату фактичного повернення коштів-шляхом перерахування на поточний рахунок платника податку в установі банку.

            Додатково повідомляємо, що Постановою №536 визнано такою, що втратила чинність, постанова від 25.01.12 №73»Про затвердження критеріїв, у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію».

            Додамо, що відкоригований Порядок діє з 22 липня поточного року.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг