Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Актуальні питання в частині сплати акцизного податку


            Суб»єкти господарювання, які здійснюють роздрібну реалізацію підакцизних товарів, зокрема, алкогольних напоїв та тютюнових виробів податкову декларацію з акцизного податку подають щомісяця до 20 числа місяця, настурного за звітним не залежно від того, чи провадили такі суб»єкти діяльність у звітному місяці.

            Суб»єкти господарювання, які здійснюють роздрібну реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів звітують до контролюючих органів за місцем провадження діяльності. Інші суб»єкти-до контролюючих органів за місцем реєстрації.

            Суб»єкти господарювання, які зареєстровані платниками акцизного податку з реалізації пального до декларації акцизного податку в обов»язковому порядку додають додаток 1 прім до декларації.

            Суб»єкти господарювання, які здійснюють реалізацію пального підлягають обов»язковій реєстрації як платники акцизного податку. Заява на реєстрацію платником акцизного податку подається засобами електронного зв»язку із дотриманням умов щодо реєстрації електронного цифрового підпису. Форма заяви затверджена наказом Мінфіну від 25.02.2016 №218. За реалізацію пального без реєстрації платником акцизного податку передбачено штраф у розмірі 100 відсотків вартості реалізованого товару.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг