Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Неподаний або несвоєчасно поданий звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації:розмір штрафу


          Відповідно до п.46.2 ст.46 ПКУ неприбуткові підприємства, установи та організації, визначенні п.133.4 ст.133 ПКУ, подають звіт про використання доходів(прибутків)неприбуткової організації та річну фінансову звітність.

         Документ, що подається платником податків (у т.ч.відокремленим підрозділом)контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов»язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків)щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов»язку нарахування і сплати податку і збору; документ, що свідчить про суму доходу, нарахованого (виплаченого)на користь платників податків – фізичних осіб, сум утриманого та/або сплаченого податку є податковою декларацією; розрахунковим звітом.

         Пунктом 49.2ст.49 ПКУ визначено, що платник податків зобов»язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об»єкти оподаткування, або при наявності показників, які підлягають декларуванню відповідно до вимог ПКУ подавати податкову декларацію щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

         Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов»язаними нараховувати і сплачувати податки і збори, податкових декларацій а також іншої звітності, обов»язок подання якої до контролюючих органів передбачено Податковим кодексом України, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 грн., за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн. за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

         Отже, за неподання або несвоєчасне подання до контролюючого органу Звіту застосовується штраф у розмірі 170 гривень, за кожне таке  неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчиненні платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.  

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг