Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Відображення у розрахунку за формою №1-ДФ коштів на відрядження


  Згідно з Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого)на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.15 №4, кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт, у т.ч.надміру витрачені та не повернуті у встановлені законодавством строки відображаються у податковому розрахунку за формою №1ДФ під ознакою доходу «118».

  Згідно з підпунктом 164.2.11 пункту 164.2 статті 164 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, розмір якої обчислюється відповідно до п.170.9 ст.170 ПКУ.

  При цьому підпунктом 165.1.11 пункту 165.1 ст.165 ПКУ передбачено, що не включається до складу загального місячного (річного)оподатковуваного доходу кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт і розраховані згідно із пунктом 170.9 ст.170 ПКУ.

  Нормами пункту 170.9 ст.170 ПКУ визначено порядок оподаткування сум надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлений строк.

  Враховуючи викладене вище, в податковому розрахунку за ф.№1ДФ під ознакою доходу «118» відображаються кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт, які надміру витрачені та не повернуті в установлені законодавством строки. 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг