Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Коли ревізор вимагає документи за період, який вже було перевірено


            Відповідно до п.44.1 ст.44 ПКУ для цілей оподаткування пдатники податків зобов»язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов»язаних з визначенням об»єктів оподаткування та/або податкових зобов»язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов»язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

            Згідно з п.85.2 ст.85 ПКУ платник податків зобов»язаний надати посадовим (службовим )особам контролюючих органів у повному обсязі всі документи, що належать або пов»язані з предметом перевірки. Такий обов»язок виникає у платника податків після початку перевірки.

            Відповідно до п.п.20.1.4 та п.п.20.1.6 п.20.1 ст.20 ПКУ контролюючі органи мають право:

-         проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків, у т.ч. після проведення процедур митного контролю та/або  митного оформлення;  

-         запитувати та вивчати під час проведення перевірок первинні документи, що використовуються в бухгалтерському обліку, регістри, фінансову, статистичну та іншу звітність, пов»яз ану з обчисленням і сплатою податків і зборів, платежів, виконанням вимог законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг