Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На соціальні гарантії платники Тернопільщини спрямували понад 1,6 млр.грн.


            З початку року до бюджету платники Тернопільщини забезпечили 1 млрд.629,6 млн.грн. ЄСВ. Це на 304,5 млн.грн. більше за очікуваний показник. Виконання бюджетного призначення становить 123%. Порівняно з січнем-серпнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 562,3 млн.грн. або на 52,7%. Як зазначив начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат така позитивна динаміка свідчить про те, що серед пріоритетів роботи фіскальної служби залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування.

            Зокрема, за підсумками серпня поточного року на соціальні гарантії направлено 200,8 млн.грн. ЄСВ, що порівняно з минулорічним серпнем надходження зросли на 74,2 млн.грн. або на 58,6%. Індикативний показник виконано на 104,1%, додатково надійшло 7,9 млн.гривень.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг