Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині громадянам повернуть 6,7 млн грн податкової знижки


До фіскальних органів Тернопільщини з початку цього року подано 4186 декларацій про майновий стан та доходи від громадян області, які відобразили 40,2 млн грн витрат і відповідно заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку (минулого року 2016 осіб задекларували 43 млн грн). Зокрема, 3718 декларацій, а це 88,8%, стосувалися отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 77 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 367 – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 6 – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей, 15 – у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів, 2 – які понесли витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла.

За наслідками перерахунків цим громадянам начислено до повернення 6,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 6,2 млн грн податку або 93% від визначеної суми вже повернено.

Доречно нагадати, що декларація на податкову знижку подається протягом року, а разом із нею документи для підтвердження витрат, що включають до податкової знижки.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг