Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

ДФС Тернопільщини з початку року розглянуто 39 інформаційних запитів


Впродовж восьми місяців цього року до територіальних органів ДФС Тернопільської області надійшло 39 інформаційних запитів. Це на 42 запити менше, аніж у січні-серпні минулого року.

Із загальної кількості отриманих інформаційних запитів до ГУ ДФС в області надійшло 22 запити (56,4%), Тернопільської об’єднаної ДПІ (13 запитів), Кременецької (3 запити) та Чортківської ОДПІ (1 запит).

Поштою надійшло 23 запити, а 16 – засобами електронного зв’язку. Серед запитувачів – 22 громадян, 12 юридичних осіб, 2 об’єднання громадян без статусу юридичної особи та 3 запити від представників засобів масової інформації.

У своїх запитах на інформацію запитувачі насамперед цікавилися доходами та сплаченими сумами податків інших громадян, кількістю створених Центрів обслуговування платників і кількістю наданих ними адміністративних послуг, інформацією про проведені перевірки суб’єктів господарювання.

За результатами розгляду фахівці органів ДФС області надали вичерпні відповіді на 25 запитів, по 11 відмовили у наданні інформації, а ще три запити надіслали належним розпорядникам інформації.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг