Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 58,8 млн гривень


За вісім місяців цього року завдяки дієвим заходам працівників Головного управління ДФС у Тернопільській області податковий борг до зведеного бюджету в абсолютному значенні зменшено на 77,1 млн грн. Станом на 01.09.2017 він становив 256 млн гривень. До місцевих бюджетів сума податкового боргу сягнула 78,3 млн грн, який порівняно з початком року зменшився на 78,6 млн гривень.

За результатами роботи у серпні забезпечено зменшення податкового боргу до зведеного бюджету на суму 0,8 млн гривень.

За вісім місяців цього року в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету спрямовано 58,8 млн грн, в тому числі до державного – 33,3 млн гривень. Зокрема, у серпні сплачено до зведеного бюджету 7,5 млн грн, з них до державного бюджету – 3,7 млн гривень.

Варто нагадати, що платники податків мають можливість в Електронному кабінеті, що на офіційному веб-порталі відомства, переглянути інформацію щодо стану його розрахунків з бюджетом, зокрема, інформацію про податковий борг, у розрізі податків, належних платнику до сплати.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг