Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Врахування показників «уточненки»з ПДВ в інтегрованій картці платника та системі електронного адміністрування


            Згідно з п.1 розд.II Порядку ведення органами ДФС України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, ЄСВ, затвердженого наказом Мінфіну України від 07.04.2016р. №422, облік нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, ЄСВ відображається в інтегрованій картці платника окремими обліковими операціями в хронологічному порядку. При цьому кожна операція фіксується в окремому рядку із зазначенням виду операції та дати її проведення.

            Згідно із п.п.3 п.6 розд.III Порядку №422 після рознесення до ІКП інформації про суму відшкодування ПДВ на рахунок платника або зменшення такої суми за уточненим розрахунком, поданим до раніше поданої звітності, в ІКП платника зменшується залишок бюджетного відшкодування за відповідний звітний (податковий)період, а при його недостатності відбувається зменшення позитивного сальдо розрахунків платника з бюджетом в календарній черговості його виникнення, при відсутності позитивного сальдо виникає податковий борг.

            Зменшення в ІКП сум бюджетного відшкодування ПДВ при погашенні грошових зобов»язань платника податків та пені з ПДВ відбувається у календарній черговості їх виникнення.

            Згідно з п.9 Порядку електронного адміністрування ПДВ платник податку має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування в ЄРПН на суму податку обчислену за такою формулою:Sнакл=SнаклОтр+SМитн +SПопРах+SОвердрафт-SнаклВид-SВідшкод-SПеревищення, де, зокрема SВідшкод-загальна сума податку, заявлена платником до бюджетного відшкодування з урахуванням сум коригувань та результатів перевірок, що проводяться відповідно до ПКУ.

            Отже, при поданні уточнюючого розрахунку податкових зобов»язань з ПДВ, за результатами подання якого зменшено суму бюджетного відшкодування, на суму такого зменшення збільшується реєстраційна сума в системі електронного адміністрування ПДВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг