Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Пенсійне забезпечення залежить від повного нарахування та своєчасності сплати єдиного соціального внеску


            Кременецька ОДПІ закликає роботодавців на необхідності повноти та своєчасності сплати нарахованих та заборгованих сум ЄВ, оскільки від сплати цих внесків залежить стабільне надходження до Пенсійного фонду, страховий стаж найманих працівників та їх пенсійне забезпечення.

            Платниками єдиного внеску є всі юридичні та фізичні особи підприємці. Від імені громадян, що працюють за трудовим договором, нарахування і сплата внеску здійснюється роботодавцем.

            На сьогоднішній день не всі суб»єкти господарювання сумліно сплачують ЄВ, що порушує не тільки норми діючого в країні законодавства, а й основи соціального забезпечення застрахованих громадян.

            Так на сьогоднішній день заборгованість зі сплати ЄСВ по області становить 28,4 млн.грн., що на 8,2 млн.грн. більше ніж на 1 січня поточного року.

            Отож, платникам варто дотримуватись встановлених термінів зі сплати ЄВ, так як органами ДФС вживаються заходи впливу та стягнення такої заборгованості з платників, які не виконали визначені Законом обов»язки щодо вчасного нарахування, обчислення та сплати ЄВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг