Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Протидія корупції в ДФС:з початку року проведено 77 службових перевірок


            Одним із основних пріоритетів відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області ГУ ДФС у Тернопільській області є профілактика та упередження корупційних дій в податковій і митних сферах. Працівники підрозділу, у рамках визначеного законодавством правового поля, постійно проводять заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів будь-яких корупційних ризиків.

            Так, з початку року здійснено профілактичні заходи, проведено 77 службових перевірок правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, з яких після проведення перевірки, в порядку ст..214 КПК України, матеріали направлено до правоохоронних органів для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР)зареєстровано 20 кримінальних проваджень.

            Направлено 13 подань з метою проведення тематичних перевірок, крім того, 7 подань про відкриття дисциплінарних проваджень, за результатами розгляду яких у 16 випадках вжито заходи дисциплінарного впливу.

            З метою запобігання корупційним проявам з боку працівників ГУ та Тернопільської митниці ДФС цього року проведено 305 попереджувально-профілактичних заходів, в т.ч. винесено 31 офіційне застереження та проведено інші заходи щодо підвищення ефективності протидії корупції.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг