Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, включаються до доходу фізичної особи-підприємця – платника єдиного податку


            Кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи-підприємця-платника єдиного податку з врахуванням вимог ст..292 ПКУ.

            Згідно з п.292.1 ст.292 ПКУ доходом платника єдиного податку для фізичних осіб –підприємців є дохід, отриманий протягом податкового (звітного періоду)в грошовій формі(готівково або безготівково); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ. При цьому до доходу не включаються отримані фізичною особою-підприємцем пасивні доходи у вигляді %, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отриманні від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичної особи та використовується в її господарській діяльності.

            Відповідно до норм інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунку у національній валюті, затвердженій постановою Правління національного банку України від 12.11.2003 №492 поточні банківські рахунки для фізичних осіб –резидентів поділяються на:поточні рахунки для фізичних осіб-резидентів, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями.

            Згідно з Узагальнюючою податковою консультацією щодо порядку визначення доходів суб»єктів господарювання-фізичних осіб-платників єдиного податку, затверджених наказом ДПС України від 24.12.2012р. №1183, кошти які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи-підприємця платника єдиного податку з врахуванням вимог ст.292 ПКУ.

Оновлено форму Повідомлення про запрошення платника податків до податкової

            Кременецька ОДПІ інформує, що Міністерство фінансів України наказом від 18.07.2017р. №644 затвердило форму Повідомлення про запрошення платника податків і зборів, або його представників до контролюючого органу.

            Так, відповідно до п.п.20.1.1 п.20.1 ст.20 ПКУ контролюючі органи мають право запрошувати платників податків і зборів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків і зборів, дотримання вимог іншого законодавства, у т.ч. законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню)доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

            Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку встановленому ст.42 ПК, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків.

            Наказ набрав чинності 15 вересня 2017 року.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг