Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Перевірка ДФС –наслідок розбіжностей між даними податкової декларації та ЄРПН


            Розбіжності даних податкової декларації та даних ЄРПН є підставою для проведення контролюючими органами документальної позапланової виїзної перевірки продавця та у відповідних випадках покупця товарів/послуг.

            Види перевірок, які мають право проводити контролюючі органи, визначені п.75.1 ст.75 ПКУ. Зокрема, це-камеральні, документальні(планові або позапланові), виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

            Згідно з п.п.75.1.1 п.75.1 ПКУ камеральною вважається перевірка, яку проводять у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках)платника податків, та даних системи електронного адміністрування ПДВ, а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального. Порядок проведення документальної позапланової перевірки визначено ст.78 ПКУ.

            Відповідно до п.78.1 ст.78 ПКУ документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності, зокрема, такої підстави:

-виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит контролюючого органу, в якому зазначено виявлену недостовірність даних та відповідну декларацію протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту.

            При виявленні розбіжностей даних податкової декларації з ПДВ та даних ЄРПН, платники податків несуть відповідальність, передбачену ПКУ.

            З цим та іншими роз»ясненнями можна ознайомитися у Загальному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз»яснення у категорії 101.27). 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг