Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

У Тернопольській митниці ДФС обговорили особливості митного контролю та митного оформлення товарів «гуманірної допомоги»


            У Тернопольській митниці ДФС обговорили особливості митного контролю та митного оформлення товарів «гуманірної допомоги».

            Нещодавно у Тернопільській митниці ДФС з метою роз»яснення основних змін митного законодавства відбулася зустріч фахівців митниці з суб»єктами зовнішньоекономічної діяльності, декларантами та митними брокерами Тернопільщини.

            Учасників заходу привітала начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

            Працівники митниці ознайомили присутніх з організацією роботи щодо митного контролю та митного оформлення товарів «гуманітарної допомоги», зазначивши, що гуманітарний товар пропускається через митний кордон України у першочерговому порядку без обов»язкового попереднього митного декларування та без надання забезпечення сплати митних платежів, передбаченого розділом X Митного кодексу України, за умови наявності його отримувача у Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги.

            Щодо діяльності митних брокерів, які здійснюють декларування товарів у зоні діяльності відповідної митнитці, то вони забезпечують декларування гуманітарних товарів згідно з графіком, що затверджується керівником митниці.

            Присутнім наголосили на тому, що митне оформлення гуманітарного товару здійснюється тільки після проведення відповідного санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного та екологічного контролю. До отримання відповідних дозволів контролюючих органів гуманітарний товар передається на тимчасове зберігання під митним контролем отримувачу гуманітарної допомоги.

            Під час заходу учасники обговорили основні пирушення митного законодавства при переміщенні товарів  «гуманітарної допомоги». Наприкінці зустріччі присутні відзначили, що в умовах законодавчих змін важливим для підприємців є належний рівень знань законодавства, а тому такі заходи вкрай необхідні та пізнавальні, а налагоджена взаємодія підрозділів Тернопільської митниці ДФС та учасників ЗЕД є запорукою розбудови взаємовигідної  співпраці
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг